KONST / Litografier / Färglitografi 7639092
nr 763 9092
Färglitografi
159/160, Ingefärskruka & vinbär, signerad, 35 x 50
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 juni 2012
kl 19:55:55
100 kr
150 kr
400 kr
250 kr
350 kr